Obecnie oferujemy trzy szkolenia skierowane dla lekarzy i fizjoterapeutów:

Wszystkie powyższe metody nie ograniczają się do działania miejscowego, ale wymagają poszukiwania przyczyn dolegliwości w różnych częściach aparatu ruchu. Takie podejście do terapii daje przewagę nad innymi metodami i pozwala na osiąganie bardzo dobrych efektów w pracy z pacjentami. To stanowi sedno naszego nauczania.
Balast teoretycznej wiedzy ograniczony jest do minimum, a strona praktyczna kształcenia jest szczególnie mocno przez nas akcentowana. W związku z tym, szkolenia kierujemy tylko do fizjoterapeutów i lekarzy, co pozwala na wykorzystanie zdobytych już przez nich wcześniej wiadomości teoretycznych, a my możemy skupić się na przekazaniu kursantom głównie praktycznych umiejętności.
Główny cel jaki nam przyświeca, to przygotowanie uczestnika szkolenia do natychmiastowej pracy z pacjentem. Poprzez opracowany system nauki, polegający na powtarzaniu i logicznym łączeniu zdobywanej wiedzy i umiejętności już na drugi dzień po szkoleniu nasi absolwenci są gotowi do pracy z pacjentem nową metodą.
Zapraszamy do zapoznania się z założeniami poszczególnych metod. Nasze starania doprowadziły do powstania polskich wersji stron www (strony Instytutu Ackermanna w Stockholmie, Instytutu Kształcenia Osteopatów z Haaren, oraz strony Kliniki Asdonk ze Schwarcwaldu), co pozwala na bezpośrednie korzystanie z materiałów źródłowych.

W przypadku dodatkowych pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt.
Najbliższe szkolenia
ZAPRASZAMY

Nowe szolenia:

***
Ubezpieczenia dla terapeutów!!!
***

zapraszamy na Facebook na funpage KTO!!
***
W razie zainteresowania prosimy o kontakt.

1287873

designed by X-RAY